Стиль лофт останні часом став неабияк популярним. Його охоче використовують при оформленні дизайну інтер’єру приміщення. Цілком логічним є вибір під такий інтер’єр відповідних меблів.

Досить оригінально та неповторно виглядає спальня, виконана в стилі loft. А якщо вміти правильно підібрати такі ж меблі, ефект від цього, безсумнівно, подвоюється.

Одним із головних атрибутів будь-якої спальні є ліжко. Проте, коли мова йде саме про ліжко у стилі лофт, тут головне знати їх ключові особливості та знати, як правильно обрати оптимальний варіант.

Ліжко Loft – яке воно?

Як правило, для спалень, витриманих у стилі лофт, обирають двоспальні ліжка, позаяк на тлі стін, що мають, приміром, бетонну поверхню, вони дивляться більш гармонійно та доцільно. Найперше ліжка лофт вирізняються:

  • Мінімалістичним зовнішнім виглядом;
  • Лаконічністю в кожній деталі;
  • Відсутністю зайвого декорування;
  • Максимальною комфортабельністю та практичністю.

Критерії вибору ліжок лофт

Якщо ви прийняли рішення купити ліжко loft, не зайвим буде дотримуватись дектрих правил, котрі, безперечно, суттєво допоможуть зробити правильний вибір, про який потім не прийдеться шкодувати.

Матеріал

Безперечно, безпрограшним варіантом є купівля ліжка з натурального дерева. Це, як правило, довговічні вироби, що вирізняються унікальним дизайном, високою практичністю та відмінними експлуатаційними характеристиками. Дерев’яні ліжка лофт доповнюють металевими ніжками або спеціальними вставками, котрі значно покращують естетичну складову виробу.

Дизайн

Ліжка лофт зазвичай мають прямокутну форму, оформлену максимально лаконічно. Дизайн – це важлива складова, котрою не слід нехтувати. Головне, аби обране ліжко підходило під інтер’єр спальні, гармонійно доповнювало панівний простір приміщення.

Якість

Ліжка loft, певна річ, повинні мати високу якість виконання, тому варто віддавати перевагу виробам від провідних та надійних виробників. До речі, стильні та сучасні ліжка в стилі лофт ви можете обрати та замовити тут.

Конструкційні особливості

Ідеальним вибором, безперечно, стане ліжко, що має так звані підліжкові ящики. Там ви зможете зберігати достатню кількість постільної білизни, а також ковдри, пледи та багато інших потрібних речей.

І обов’язково не забудьте про приліжкові тумби, котрі вдало доповнюватимуть ліжко та стануть ідеальним місцем для розміщення світильника, органайзерів тощо.