Атмосфера в оселі повинна заряджати позитивною енергією, але водночас нести тишу та спокій. Якщо сіризна Ваших кімнат нагнітає і не дозволяє достатньо розслабитись, ось Вам 5 невеличких порад, як облаштувати оселю таким чином, щоби не відчувати якогось навіть найменшого дискомфорту, а навпаки – почувати себе у власному домі якомога краще.

#1 Світильник або люстра з регулятором яскравості

Хорошим способом створити у кімнаті спокійну атмосферу  може бути покупка світильника чи люстри з регулятором яскравості. Таким чином Ви зможете регулювати рівень освітлення в оселі як Вам заманеться. Якщо Ви налаштовані на активну роботу – додайте більше яскравості. Але якщо Ви налаштовані на відпочинок від буденних справ, знизьте рівень яскравості і пориньте в атмосферу спокою та релаксу.

#2 Колір стін має значення

Стіни та стеля, пофарбовані у світлі кольори – ось що може миттєво змінити обстановку у кімнаті. Оселя стане більш свіжою, легкою, гармонійною, зможе налаштовувати на позитивні емоції. І мова іде не тільки про білий колір. Візьмемо, наприклад, зелений. Його справедливо вважають символом спокою та свіжості, і, як показують численні дослідження, позитивно впливає на нервову систему людини.

#3 Яскрава підлога

Маєте темну підлогу? Виправте це з допомогою яскравого килима! Це дозволить відчутно додати яскравості та контрастності Вашій кімнаті. Оптимальними варіантами стануть килими з різнокольоровими малюнками. Ваша кімната випромінюватиме світло та деталізацію.

#4 Меблі з природною яскравістю

Добре заряджають світлом та позитивною енергією  меблі, виконані з натуральної деревини світлих тонів. Приміром, у спальню можна купити ліжко з масиву бука. Бажано, щоби меблевий виріб мав натуральне покриття, наприклад, просякнутий лляною олією. У підсумку таке ліжко не виділятиме шкідливих речовин, натомість щодня випромінюватиме життєдайну енергію та наповнюватиме приміщення приємним запахом деревини.

#5 Побільше рослинності

Кімнатні рослини – це завжди величезний плюс. Вони здатні влитися практично у будь-який інтер’єр, а декотрі з них навіть вміють поглинати негативну енергію. Бракує часу щоби належно доглядати за кімнатними квітами? Вихід є! Можна запросто придбати квіти, котрі потребують мінімального піклування. Ось ТОП-5 простих у догляді кімнатних рослин.

- Krokwood