Спальня – це саме та частина дому, котра перш за все призначена для якісного та хорошого відпочинку. І тут одну з провідних ролей відіграє правильне кольорове оформлення простору.

Колір, як відомо, здатен вливати на людину, її психіко-емоційний стан, тому правильний вибір кольорової гами для спальні -  запорука міцного сну, а відтак повноцінного відпочинку. Ми підготували для Вас п’ять кольорів, котрі можна сміливо використати в інтер’єрі сучасної спальні.

Синій

Синій колір завжди асоціюється з чистим небом та безкрайнім морем, тому його використання (а також всіх відтінків синього) в інтер’єрі дозволить створити атмосферу спокою, гармонії та душевної рівноваги – ідеальні умови для хорошого відпочинку.

Сірий

Майже всі відтінки сірого ідеально підходять для спальні, позаяк створюють гармонійну та релаксаційну атмосферу. Крім того, сірий є ідеальним тлом для розстановки акцентів іншими кольоровими забарвленнями.

Зелений

Колір трави та листя мають заспокійливий ефект і асоціюється з благополуччям та гармонією. Але одразу ж зазначимо, що в спальні краще використовувати заглушені відтінки (наприклад, салатовий чи ізумрудний), оскільки занадто яскравий зелений може мати дещо негативний вплив.

Рожевий

Даний колір є символом позитивного настрою та безпеки. Краще обирати спокійні відтінки, котрі б асоціювалися з солодкою ватою чи зефіром – і солодкий сон Вам забезпечений.ю

Бежевий

Бежевий колір в інтер’єрі спальні допоможе створити атмосферу тепла та затишку. У поєднанні з дерев’яними меблями перетворює навколишній простір в ідеальне місце для відпочинку після важких трудобуднів.