ЯКЩО ТОВАР НЕ ВІДПОВІДАЄ КОЛЬОРУ АБО ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЗА  ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ?

Зверніть увагу! Можлива ситуація, коли колір, тон або зовнішній вигляд матеріалу меблів або її додаткових елементів, виготовлених раніше, відрізняється від кольору, тону або фактури аналогічних меблів і її додаткових елементів, виготовлених на даний момент часу. Це пов'язано з правом виробника замінювати матеріали продукції на аналогічні від іншого постачальника.

В ЯКОМУ ВИГЛЯДІ ДОСТАВЛЯЄТЬСЯ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ?

Корпусні меблі доставляються в розібраному вигляді в меблевих пачках. М'які меблі доставляються в зібраному або частково зібраному вигляді. Вартість збирання залежить від складності виробу. Здійснити складання меблів споживач може і самостійно. Як правило, корпусні меблі забезпечуються простою інструкцією по збірці. Слід пам’ятати, що пошкодження, які  виникли при самостійній збірці меблів, не підлягають усуненню в порядку гарантії.

ЧИ НАДАЄТЬСЯ ГАРАНТІЯ НА ВИРОБИ?

На усі товари нашого магазину поширюється гарантія компанії-виробника відповідно до законодавства України.Наш інтернет-магазин не виписує гарантійних талонів! Гарантійним талоном є будь-який документ з печаткою фабрики (передається Вам окремо, вкладений при упаковці виробу, приклеєний до пачки, приклеєний до внутрішнього корпусу вироби).

ЧИ МОЖЛИВО ПОВЕРНУТИ ТОВАР?

Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено право споживача повернути товар протягом 14-ти робочих днів.