Ми раді допомогти Вам з усіма запитаннями, що стосуються замовлень, наприклад, способів оплати, або того, як відмінити чи змінити Ваше замовлення. Якщо нижче Ви не можете знайти відповіді на своє питання, Ви завжди можете звернутись до відділу обслуговування клієнтів.

1) ЧИ МОЖУ Я ЗМІНИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

- необхідно або оформити нове замовлення на krokwood.com, або звернутися у Відділ по роботі з клієнтами Krokwood, щоб скасувати первинне замовлення, а потім самостійно сформувати нове через Інтернет.
- Ви можете скасувати деякі позиції в замовленні, якщо його ще не оплатили ,для цього вам потрібно зв'язатися з відділом по роботі з клієнтами
-також Ви можете скасувати все замовлення при необхідності. Для цього  зв'яжіться з відділом по роботі з клієнтами Krokwood за безкоштовним телефоном  0800 400 407

2) Я НЕ ОТРИМАВ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо Ви не отримали підтвердження замовлення, можливо воно було випадково ідентифіковано фільтром облікового запису Вашої електронної пошти як спам.
Перевірте вміст папки спам: вона знаходиться в папці вхідних повідомлень Вашої електронної пошти. Якщо підтвердження замовлення потрапило туди, позначте, що воно не є спамом. Наступного разу, коли Ви отримаєте підтвердження замовлення, воно потрапить прямо у вхідні повідомлення.
Якщо підтвердження замовлення досі не надійшло, зв'яжіться з Відділом по роботі з клієнтами Krokwood.

3) ЩО РОБИТИ ЯКЩО ТОВАР ПОШКОДЖЕНО?

У разі, якщо вантаж пошкоджений при транспортуванні компанією-перевізником (наприклад, Нова Пошта), необхідно разом з представником транспортної компанії зробити фото пошкоджень і скласти відповідний акт. Далі клієнт може повністю відмовитися від отримання вантажу (якщо вантаж пошкоджено сильно) або прийняти вантаж (якщо вантаж пошкоджено незначно, тобто пошкоджена, наприклад, всього одна деталь). У другому випадку ми замовимо пошкоджену деталь на фабриці і замінимо. 

У будь-якому випадку копію акта і фото необхідно відправити на E-mail: info@krokwood.com.