Важко уявити будинок без кімнатних квітів. Вони додають буд-якому інтер’єру краси, затишку, створюють погожу атмосферу. Проте декотрі кімнатні рослини потребують ретельного догляду, а для цього нам інколи так бракує часу…

З огляду на це ми підібрали для Вас 5 популярних кімнатних квітів, догляд за якими не займе у Вас багато часу.

Лілія мирна

Цю квітку вважають символом духовного процвітання, вона здатна нейтралізувати негативні потоки та вписується практично у будь-який інтер’єр. Величезним плюсом лілії мирної є те, що поливати її потрібно лише один раз на тиждень. Тримати рослину варто в затемнених приміщеннях.

До речі, численні дослідження показали, що лілія мирна здатна очищати повітря від 5-ти різних хімічних речовин.

Філодендрон

Дуже красива, стильна і проста у догляді квітка, котра додасть позитиву та вишуканості Вашій оселі. Філодендрон добре справляється з непрямим сонячним промінням, час від часу його можна виносити на свіже повітря (наприклад, на балкон).

Алое

Дуже популярна кімнатна квітка, котру потрібно проливати раз у три тижні. Головне, захищати їх від прямих сонячних променів та забезпечити належний дренаж – в протилежному випадку алое почне гнити.

Бамбук щасливий

Дана рослина користується неабиякою популярністю. Її радо тримають як вдома, так і у офісі, оскільки щасливий бамбук не потребує якогось особливого догляду. Цікавий факт: насправді ця кімнатна рослина немає нічого спільного з бамбуком, її скоріше можна віднести до лілій.

Хоча бамбук не потребує частого поливу, слідкуйте за тим, щоби його коріння завжди були у воді, бажано з низьким вмістом хлору.

Грошове дерево

Ця квітка не потребує частого поливання. Влітку її слід поливати один раз на тиждень, навесні 2 рази на місяць, взимку – 1 раз на місяць.

До речі, грошове дерево вважають відмінним подарунком на новосілля, позаяк воно символізує успіх, багатство та благополуччя.

Week24