Нещодавно один з підписників нашої сторінки в соціальній мережі Facebook поцікавився, а що означає «меблі з масиву дерева?» і чому в описі товарів вказуємо саме так, а не просто «меблі з дерева»?

Враховуючи це, хочемо пролити світло на це доволі цікаве питання.

Загалом, поняття «меблі з масиву дерева» і «меблі з дерева» дехто вважає тотожними, однак відмінність є. Хоч і незначна, але все ж таки…

Меблі з масиву дерева – це такі вироби, деталі котрих виготовлені з цільних шматків дерева. Дерев’яний масив може вироблятися різними способами та технологіями, але виключно з натурального дерева, а не відходів! Тому меблеві вироби з масиву дерева справедливо вважаються преміальними, найякіснішими, екологічно безпечними та практично довговічними.

Що ж стосується визначення «меблі з дерева», то під це розуміння підпадають меблі, виготовлені не тільки з натуральної деревини, але й з її відходів – ДСП, МДФ, ДВП та інші.

Меблі з ДПС

Як показує практика, декотрі маркетологи, що займаються просуванням меблевої продукції, маніпулюють даними термінами і використовують їх на власний розсуд. До прикладу, бували такі випадки, коли шафа з корпусом із ДСП, але дверями з масиву, позиціонувалася як «шафа з масиву дерева».

Тому, обираючи меблі, слід детально перш за все ознайомитись з описом та технічними характеристиками продукції, щоби в кінцевому рахунку придбати саме те, що потрібно.