Прибирання у домі – навряд чи цей процес приносить задоволення, бо ж скільки часу та сил ми тратимо на це… Проте його можна дещо оптимізувати і пришвидшити. Як? Всього лише дотримуйтесь простих правил, котрі ми підготували для Вас!

Не економте на інвентарю!

Старайтеся купувати якісні пилососи, швабри, віники тощо, оновлюйте старий інвентар. До прикладу, старий пилосос вже не зможе втягувати пилюку як раніше, а відтак, на прибирання Вам доведеться витрачати набагато більше часу.

Й досі використовуєте старі футболки у якості ганчірки?

Стара-добра практика – використовувати старі футболки для протирання меблів чи скляних поверхонь. На жаль, використання таких «ганчірок» сильно впливає на якість прибирання. Як не крути, та футболкою навряд чи вдасться до блиску натерти дзеркало чи поверхню столу – на них все-одно залишатимуться розводи та ворсинки.

Єдиний вихід – використання спеціальних ганчірок для різних поверхонь. Це значно зекономить час прибирання та відчутно пришвидшить цей процес.

Один мийний засіб для всього? Стоп!

Декотрі домогосподарки мають за правило використовувати один мийний засіб як для санвузлів, так, приміром, і для кухонних плит, раковин і т.д.  Це не зовсім правильно, позаяк для кожної поверхні має бути спеціальний засіб.

Ось Вам порада: для видалення ржавчини добре підходять засоби на основі кислот, а із засохлим жиром на плиті чудово справляються засоби на основі лугів.

Щоденне прибирання

Ми настільки звикли проводити генеральне прибирання у домі виключно щосуботи, що цей вихідний день у більшості домогосподарок асоціюється з тягарем, котрому немає кінця-краю.

Радимо прибирати щодня, виділяючи для цього не більше 15-20 хв. Таким чином вихідні стануть по-справжньому вихідними – для відпочинку в колі рідних і близьких, а в домі буде чисто та охайно ;-)