Як не крути, але з віком людині засинати стає все важче і важче. За словами медиків, безсоння у літніх людей викликане порушеннями в гормональній системі та погіршенням загального самопочуття. З огляду на це, до вибору ліжка для літніх людей потрібно підходити більш обдумано.

В першу чергу варто звернути увагу на матеріал. Рекомендуємо обирати ліжка, виготовлені з масиву натуральної деревини. Вони міцні та надійні, а тому прослужать упродовж тривалого часу. Крім того, на відміну від ліжок з плит ДСП, МДФ, де зазвичай використовують клей з формальдегідами, ліжка з масиву деревини більш витривалі до зовнішніх чинників та не виділяють шкідливих речовин.

Ліжко з масиву бука SiSi від Krokwood

Другим ключовим моментом є висота. Ліжко для літніх людей повинно бути високим, щоби лягати ввечері і вставати зранку було легко і без зайвих зусиль.

Не варто забувати й про матрац. Оптимальним варіантом стане м’який ортопедичний матрац з так званим «ефектом пам’яті» - тіло перебуватиме в максимально комфортному положенні, що сприятиме безперешкодному кровообігу та не викликатиме відчуття скутості, здавлювання.

Варто пам’ятати, що літні люди більшість часу проводять у ліжку, тому й обирати їх потрібно відповідально.