Комфортний сон — запорука хорошого самопочуття | Обирай якісні та зручні ліжка — за доступними цінами

Рекомендації щодо вибору двоспального ліжка

Ліжко є невід’ємним предметом спальні, на якому людина проводить щонайменше одну третину свого життя, тому воно повинно бути максимально якісним, зручним і комфортним. Бо це ж запорука вдалого відпочинку і здорового сну.

Одними з найпопулярніших варіантів є ліжка двоспальні, адже вони досить просторі, є ідеальним варіантом як для подружжя, так і для тих, хто полюбляє спати на великому лежбищі. Однак, просто взяти і купити ліжко – не надто вдала ідея, адже таке питання слід вирішувати виважено і обдумано, маючи певні знання щодо правильного вибору такої важливої річчі.

Які розміри мають двоспальні ліжка

Обираючи будь-яке ліжко, необхідно в обов’язковому порядку врахувати не тільки кількість осіб, які спатимуть на ньому, але й зріст, що не менш важливо для підбору оптимального варіанту. Крім того, важливо взяти до уваги площу спальні та особливості її планування.

Що ж стосується розмірів, двоспальне ліжко, як правило, має ширину від 160 см, довжину – від 190 см. Це стандартні моделі. Однак зараз можна оформити покупку такого виробу із нестандартними розмірами, як, наприклад, 200х200 см чи навіть 200х220 см. Останні, до речі, спеціально виконані для людей, що мають високий зріст. Варто також зазначити, що можна запросто придбати ліжко під замовлення, вказавши виробнику потрібні вам параметри.

Рекомендації:

  • Бажано, щоб ліжко було хоча б на 10-15 см довше, аніж зріст людини, що відпочиватиме на ньому;
  • Оптимальна ширина ліжка – це коли можна вільно закинути руку за голову, не зачіпаючи людину, що відпочиває поруч;
  • Стосовно висоти, для людей поважного віку краще обирати високі варіанти. А от для молодих людей ідеальними стануть будь-які варіанти.

Зі спинкою чи без?

Визначившись із конкретним розміром двоспальної постелі, врахуйте й такий момент: яке купити ліжко – зі спинкою чи без неї. Моделі, що комплектуються спинкою, виконують не тільки ефективну декоративну роль, але й забезпечують максимальний комфорт під час читання чи перегляду фільмів – адже на неї можна зручно опертись.

Ложа без спинки мають дещо нижчий естетичний ефект, проте є доступнішими в плані вартості, аніж варіанти зі спинкою.

Рекомендація: як показує практика, найчастіше обираю саме ліжка, що мають одну спинку (узголів’я). По-перше, вони набагато зручніші, по-друге, спинка захищає стіну від потертостей та забруднень.

Дерево чи МДФ?

Ліжко купити можна з різних матеріалів, однак найпопулярнішими є варіанти з масиву дерева та МДФ. Що ж обрати?

Певна річ, дерево вважається найкращим варіантом, оскільки воно й естетично привабливе, і по-особливому міцне, і натуральне, і екологічно чисте. Однак така покупка обійдеться дорожче, аніж, приміром, моделі з МДФ. Останні, як правило, ззовні дуже схожі на дерев’яні аналоги, мають адекватну вартість, проте відчутно поступаються ліжкам з масиву міцністю та експлуатаційними властивостями.

Оффлайн чи онлайн?

Ні для кого не секрет, що зараз ліжко двоспальне купити можна як в оффлайн-, так і в онлайн-режимі. У першому випадку ви маєте змогу наживо побачити ліжко, пощупати його, так би мовити, відчути його на дотик, оглянути кожну деталь, навіть найдрібнішу. Що ж стосується покупки в Інтернеті, такий спосіб дозволяє зекономити і час, і гроші, адже не потрібно витрачати час на поїздку до меблевих салонів, та й цінники в інтернет-магазинах відчутно нижчі. Більше того, онлайн-продавці пропонують широкий модельний ряд, їх каталоги регулярно оновлюються, можна навіть придбати ексклюзивні моделі, які не знайдете в звичних магазинах.

В який спосіб ви б не вирішили купити ліжко в Києві чи будь-якому іншому місті Україні, головне, підходити до цього питання з холодною головою, ретельно вивчати пропозиції та в жодному випадку не старатися зекономити на такій покупці – дешево не значить якісно. Бо ж така річ, як ліжко, береться на роки, чи не так?

Недорогі ліжка
Дерев'яні ліжка
М'які ліжка
Металеві ліжка
З підйомним механізмом
Ліжка з МДФ-ДСП
Преміум ліжка
Всі ліжка