Стіл був, є і залишатиметься важливим і потрібним атрибутом кожної оселі, за котрим не тільки приймають їжу, але й збираються для веселих теревеньок та шумного застілля.

Кухонні столи: дерев’яні чи з ДСП – що обрати?

Якщо вас цікавлять кухонні столи і ви маєте намір найближчим часом обзавестись подібним предметом, будьте певні, на сьогоднішній день їх вибір не тільки величезний, але й дуже різноманітний. Словом, обирати дійсно є з чого.

Однак постає інше питання: А якому матеріалу віддати перевагу – дереву чи ДСП? Щоб остаточно визначитись із оптимальним варіантом, слід попередньо врахувати декілька важливих факторів:

  • Перший – вартість. Стіл на кухню з дерева матиме вищий цінник, аніж ДСП-аналог. Тому оцініть свої фінансові можливості, а затим обирайте підходящий предмет;
  • Другий – інтер’єр кухні. Бувають такі випадки, коли дерев’яний стіл не дуже вписується в оформлення кімнати, тому раціональним рішенням буде віддати перевагу виробам з ДСП;
  • Третій – екологічність. Тут все просто: дерево – це екологічно чистий та безпечний для людей матеріал, у той час як ДСП не може похвалитися такими показниками.

Окрім того, важливим моментом є експлуатаційні властивості меблевого виробу. Якщо ви хочете купити стіл на кухню, що виготовлений з натурального дерева, можете сміливо розраховувати на його довговічність. Що ж стосується ДСП, вони мають дещо нижчий термін служби, проте, при належному догляді, будуть радувати вас довгі роки.

Переваги столів з дерева

Будь-які меблі, що виготовлені з натуральної деревини, вважаються преміальним товаром, бо, по-перше, мають унікальний та природній зовнішній вигляд; по-друге, вирізняються відмінними експлуатаційними якостями; по-третє, мають стійку та стабільну конструкцію; по-четверте, не виділяють шкідливих речовин, є безпечними для людей, зокрема, алергетиків; по-п’яте, чудово доповнюють інтер’єр помешкання, значно посилюють його ефект.

Єдиний «мінус» - висока вартість, тобто рішення купити кухонний стіл з дерева може обійтись в кругленьку суму, і до цього слід бути готовим.

Переваги столів з ДСП

Головною перевагою столів, виготовлених з ДСП, є їх доступна вартість. Тобто маючи обмежений бюджет, можна досить легко підібрати оптимальний варіант, котрий ідеально впишеться в кухонний простір та добре виконуватиме свої прямі функції. Крім того, варто згадати й величезний вибір таких виробів – оскільки ДСП-столи є дуже затребуваними, меблеві фабрики активно випускають їх, поповнюючи меблевий ринок новими та привабливими моделями. Таким чином сучасні столи на кухню з ДСП – це реально!

Неважливо, який саме стіл в кінцевому рахунку ви оберете. Головне, купувати їх у відомих продавців та віддавати перевагу авторитетним виробникам. Приміром, меблева фабрика Krokwood виготовляє сучасні меблі з натурального дерева, що вирізняються європейською якістю, надійністю та високим стилем. А от стіл кухонний купити ви зможете в офіційному інтернет-магазині компанії всього в декілька кліків. У разі необхідності праціваники клієнтської підтримки завжди допоможуть та нададуть слушні рекомендації.

Столи недорогі
Столи дерев'яні
Столи сучасні
Столи скляні
Розкладні
Столи круглі
Трансформери
Столи класичні