Постільна білизна для дітей: на що звернути увагу під час покупки

Здоровий сон є надважливим для дітлахів, тому нам, дорослим, слід докласти максимум зусиль, щоби він був міцним та якісним. І тут важливу роль відіграє дитяча постільна білизна, від правильного вибору якої може залежати комфортний відпочинок Вашого малюка. На що в першу чергу потрібно звернути увагу під час покупки спальної білизни?

Якість тканини

Цей пункт буде, напевно, одним з найважливіших. Рекомендуємо обирати дитячу постільну білизну з натуральних матеріалів, позаяк синтетика може спровокувати алергічні реакції на тілі дитини. Перед покупкою уважно ознайомтесь з етикеткою, а якщо Ви замовляєте товар в онлайн-магазинах, обов’язково прочитайте опис або ж проконсультуйтеся з менеджерами сайту.

Міцність

Кожен виробник, як правило, на етикетці дитячої постільної білизни вказує щільність матеріалу в грамах на сантиметр кубічний. Чим вищий цей показник, тим, звісно ж, краще, адже неякісна та нещільна тканина швидко зношується, а згодом і зовсім рветься.

Колір

Кожен з батьків повинен пам’ятати, що колір напряму вливає на загальний емоційний стан дитини. При виборі постільної білизни для дітей краще віддати перевагу спокійним кольорам. Приміром, хорошими варіантами можуть стати зелений, рожевий чи ніжно-блакитний, можна з ненав’язливими малюнками.

Водночас, варто приділити увагу і способу забарвлення. Ліпше купити дитячу постільну білизну, для забарвлення котрої використано натуральні барвники.

Дитяча постільна білизна | Krokwood

Розмір

Обирайте постільну білизну так, щоби вона повністю відповідала розміру ліжечка. Так білизна не звисатиме і не скомкуватиметься.

Врахуйте вік

Постільна білизна повинна повністю відповідати віку дитини та співпадати з її інтересами. В такому випадку вона буде відчувати себе у ліжку більш комфортно, а це в свою чергу сприятиме якісному та здоровому сну.